Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica prejela priznanje za kakovost

Novosti > Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica prejela priznanje za kakovost

Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica prejela priznanje za kakovost

S ponosom in veseljem sporočamo, da je Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica kot prva knjižnica v Sloveniji prejela zlato priznanje za kakovost uspešen uporabnik CAF.

Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica v skupnem ocenjevalnem modelu za javni sektor CAF sodeluje že od leta 2019, ko je prejela prvo priznanje začetnik CAF. V letu 2022 je uspešno opravila drugo samooceno in po uspešno realiziranem akcijskem načrtu izboljšav prejela priznanje uporabnik CAF. Ker je tako izpolnila vse pogoje za zunanjo oceno, je v letu 2023 sodelovala v CAF EPI – zunanji oceni, kjer so strokovnjaki presodili o kakovostnih storitvah in uspešnem delovanju organizacije.

Svečana podelitev priznanj je potekala v četrtek, 26.10.2023, v hotelu Mons v Ljubljani. Priznanja je podelil državni sekretar Ministrstva za javno upravo, gospod Jure Trbič.

Za morebitne informacije  je na voljo vodja delovne skupine v knjižnici bibliotekarka Janja Pepelnak janja.pepelnak@kjv.si  .