Pridobivanje sponzorjev in donatorjev

Pridobivanje sponzorjev in donatorjev

Vsebina: V kulturnih ustanovah smo dostikrat postavljeni pred izziv – kako izvesti uspešno prireditev oz. dogodek z omejenimi sredstvi, ki so nam na razpolago. Kje začeti, kako pristopiti k temu, kako komunicirati s podjetji ter za kaj sploh prositi? Se s končanim projektom komunikacija s sponzorji in donatorji zaključi? Udeleženci delavnice bodo na dveh konkretnih primerih dobre prakse dobili nekaj namigov, ki jim bodo lahko v pomoč pri zbiranju donacij in sponzorskih sredstev za svoje dogodke in prireditve. Svoje praktične izkušnje bo delila kolegica iz Knjižnice Bežigrad, MKL.

Udeleženci: zaposleni v knjižnicah

Izvaja: Monika Jeglič, MKL

Trajanje: 1 dan, 3 ure

Kotizacija: 40 €

1. oktober od 9.00 do 12.00, Knjižnica Bežigrad, dvorana, klet, ALI virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.