Organizacija velikega dogodka v knjižnici

09 mar

Organizacija velikega dogodka v knjižnici

Vsebina: Organizacija velikega dogodka je proces, ki traja mesece in v katerega je vključeno več zaposlenih z različnimi znanji in sposobnostmi ter več zunanjih izvajalcev. Zahteva interes in angažma zaposlenih, večje finančne vire, poudarjeno sodelovanje z lokalnim okoljem. Velik dogodek nam daje tudi možnost oglaševanja knjižnice, veča prepoznavnost knjižnice v fizičnem in virtualnem okolju, za kar je potrebno pripraviti zanimiv koncept in enotno grafično podobo. Tak dogodek se dejansko zaključi šele tedne po sami izvedbi. Korake in faze bomo spoznali na primeru prireditve za mladino Noč v knjižnici. Svoje izkušnje bodo predstavile organizatorke dogodka, kolegice iz Knjižnice Bežigrad, MKL.

Udeleženci: zaposleni v knjižnicah, ki organizirajo prireditve

Izvajajo: Lavra Tinta, Andreja Rupnik Miško, Monika Jeglič in Nataša Grubar Praček, MKL

Trajanje: 1 dan, 4 ure

Kotizacija: 60 €

1. marec od 9.00 do 13.00, Knjižnica Bežigrad, dvorana, klet

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.