Grafično oblikovanje za promocijo dogodkov s programsko opremo Canva

02 jun

Grafično oblikovanje za promocijo dogodkov s programsko opremo Canva

Vsebina: Spoznavanje elementov oblikovanja, načrtovanja publikacije, pripomočkov za organizacijo strani in besedil, anatomije tipografije s primeri mikrotipografije, sestavin oblikovanja, sporočilnosti fotografij, dela z barvami. Predstavitev brezplačnega spletnega orodja Canva za preprosto grafično oblikovanje, ki omogoča, da sami izdelamo privlačna in profesionalna vizualna sporočila. Spoznavanje orodij, ki omogočajo oblikovanje vsebin za objave na družbenih omrežjih, izdelavo plakatov, letakov, video posnetkov ipd. Udeleženci naj s seboj prinesejo aktualne vsebine, ki jih želijo oblikovati. Udeleženci naj imajo predhodno ustvarjen uporabniški račun za Google ali Facebook, saj se je za delo s Canvo potrebno prijaviti z uporabniškimi podatki enega od teh računov.

Udeleženci: posamezniki, ki za knjižnico oblikujejo tiskovine, grafične predstavitve ali spletna družbena omrežja

Izvaja: Ingrid Verdnik Pal, oblikovalka, Mestna knjižnica Ljubljana

Trajanje: 1 dan, 5 ur

Kotizacija: 60 €

1. junij od 9.00 do 14.00, Knjižnica dr. France Škerl, računalniška učilnica, 1. nadstropje

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/izobrazevanja/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.