Domfest 2022: domoznanstvo za vse generacije, 7. festival domoznanstva

, > Domfest 2022: domoznanstvo za vse generacije, 7. festival domoznanstva

Domfest 2022: domoznanstvo za vse generacije, 7. festival domoznanstva

Osrednja knjižnica Celje v sodelovanju z osrednjimi območnimi knjižnicami in Sekcijo za domoznanstvo in kulturno dediščino najavlja 7. festival domoznanstva, Domfest ’22, ki bo potekal v petek, 21. oktobra 2022 v živo.

Domoznanci iz slovenskih splošnih knjižnic se na festivalu domoznanstva srečujemo vsako drugo leto, tema tokratnega dogodka bo domoznanstvo za vse generacije. Predstavljeni bodo primeri dobrih praks s področja domoznanstva, ki se izvajajo v osnovnih šolah, srednjih šolah in v splošnih knjižnicah v Sloveniji in v tujini.

Del dogodka bo tudi podelitev Goropevškovih nagrad za izjemne uspehe na področju domoznanstva in kulturne dediščine, ki so širšega družbenega pomena in prispevajo k napredku domoznanske dejavnosti v knjižnicah.

Program in prijavnica sta na voljo na spletni strani dogodka: https://www.knjiznica-celje.si/o-nas/obmocnost/domfest-22

Kotizacija za dogodek znaša 30 eur. Prijava na dogodek je možna od 12. septembra do 17. oktobra 2022.

Zlata sponzorja dogodka sta Mikrografija d.o.o. in PODOBA d.o.o.