Dan dobrih praks Knjižničar knjižničarju VII

13 maj

Dan dobrih praks Knjižničar knjižničarju VII

Spoštovane knjižničarke in knjižničarji,

Sekcija za splošne knjižnice pri ZBDS v sodelovanju z Združenjem splošnih knjižnic, pripravlja srečanje DAN DOBRIH PRAKS – KNJIŽNIČAR KNJIŽNIČARJU sedmič, kjer bodo predstavljene dobre prakse, ki se izvajajo v splošnih knjižnicah širom po Sloveniji.

Družili se bomo v četrtek, 13. maja 2021, z začetkom ob 9.00 uri, preko aplikacije ZOOM.

Udeležba na dogodku je brezplačna. Prijave sprejemamo do vključno 12. maja 2021.

Na dogodek se najprej prijavite na povezavi: https://zoom.us/meeting/register/tJAufuispj4uE9f3jNu3cpjVByc6Kvh29SHM

Po prijavi boste prejeli ZOOM povezavo na dogodek.

Prijavnica je sistemsko oblikovana v aplikaciji ZOOM in je v angleščini, za kar se vam opravičujemo.

Najavo dogodka si lahko ogledate tukaj, na voljo pa je tudi program strokovnega srečanja.

Vljudno vabljeni!

Sekcija za splošne knjižnice pri ZBDS

Dogodek organizira Sekcija za splošne knjižnice pri ZBDS v sodelovanju z Združenjem splošnih knjižnic.