Dan dobrih praks Knjižničar knjižničarju VI

20-31 okt

Dan dobrih praks Knjižničar knjižničarju VI

Spoštovane kolegice in kolegi knjižničarji,

letos je žal tako, da se jutri ne moremo srečati v Tržiču na Dnevu dobrih praks, Knjižničar knjižničarju VI.

V IO Sekcije za splošne knjižnice nismo obupale. Vse nastopajoče smo prijazno povabile, da se nam pridružijo na spletu. Odprle smo YouTube kanal, kjer bomo tudi v prihodnje objavljale zanimive posnetke.

Od danes naprej vas vabimo k ogledu zanimivih predstavitev, ki so nastale na podlagi dobrih projektov. Program je bil oblikovan iz nabora inovativnih projektov, prijavljenih na lanski razpis Združenja splošnih knjižnic in vabljenih projektov, za katere menimo, da si zaslužijo predstavitev širši javnosti. Dan dobrih praks je spodbuda splošnim knjižnicam za nadaljnji kakovostni razvoj stroke na področju dela z uporabniki.

Od danes, 20. oktobra 2020 naprej, si posnetke lahko ogledate na spodnji povezavi. Vabljeni k ogledu in k povratnim informacijam o delu kolegic in kolegov knjižničarjev.

Lep pozdrav,

Maja Vunšek