BibSiSt – kako se izogniti najpogostejšim napakam pri izpolnjevanju statističnih vprašalnikov

28 feb

TRAJANJE: 1 dan
KRAJ IZVEDBE: spletno okolje
TERMIN: 28. februar 2022
ČAS: 10.00–11.30
UDELEŽENCI: Tečaj je namenjen knjižničarjem, ki izpolnjujejo statistične vprašalnike za poročanje o delu knjižnic.

CILJI: Udeležence seznaniti z načinom in časovnim načrtom izvedbe statističnih meritev ter prikazati uporabo interaktivnega vprašalnika.
VSEBINA: Na tečaju bodo predstavljeni vzorci vprašalnikov za poročanje o delu knjižnic ter najpogostejša vprašanja in napake, ki se pojavljajo ob njihovem izpolnjevanju.
Prijavljene vabimo, da morebitna vprašanja s področja vsebine tečaja vnaprej pošljejo na elektronski naslov izobrazevanje@nuk.uni-lj.si.
NAČIN IZVEDBE: predstavitve
TEČAJ IZVAJATA: Linda Škufca, mag. Damjana Tizaj Marc (Narodna in univerzitetna knjižnica)
KOTIZACIJA: brezplačno