16. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

, > 16. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

16. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

Po enoletnem premoru se vrača strokovno posvetovanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave, ki ga v sodelovanju organizirata Gradska knjižnica Ivana Gorana Kovačića iz Karlovca in Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto. Dogodek bo potekal v četrtek, 28. oktobra 2021, od 9.00 dalje na videokonferenčni platformi ZOOM.

Tema letošnjega mednarodnega strokovnega srečanja je Knjižnica – odsev inkluzivne družbe. Vabljeni hrvaški in slovenski predavatelji, aktivni strokovnjaki s področij bibliotekarske znanosti, antropologije, psihologije, pedagogike in drugih znanstvenih disciplin bodo skozi strokovna predavanja ponudili odgovore na vprašanja, povezana s tematiko inkluzivne kulture, ki je temelj svobodnega dostopa do informacij, učenja, izobraževanja in družbenega razvoja.

Program srečanja je dostopen na tej povezavi.

Udeležba na dogodku je brezplačna, prijaviti se je potrebno do torka, 26. oktobra 2021, na povezavi: https://forms.gle/VK57gnXGp5vsGwso6