Prispevek

Aktualno > Vabilo na razstavo Bologna po Bologni

Vabilo na razstavo Bologna po Bologni

Mladinska knjiga, Knjigarna Konzorcij, Mestna knjižnica Ljubljana, Pionirska in Slovenska sekcija IBBY vabijo na slavnostno odprtje razstave Bologna po Bologni v knjigarni Konzorcij v torek, 23. maja 2023, ob 11. uri.

Jubilejno, že trideseto razstavo najkakovostnejših otroških knjig z bolonjskega knjižnega sejma bo otvorila Simona Mele, predsednica uprave Mladinske knjige. Slavnostna govornica bo Katja Stergar, direktorica JAK, ki bo napovedala dogajanje na največjem sejmu otroške knjige v Bologni prihodnje leto, ko bo Slovenija častna gostja. O tej izjemni priložnosti za mednarodno predstavitev slovenske literarne produkcije in avtorjev ter promocijo bralne kulture bosta spregovorili še Darja Lavrenčič Vrabec, vodja Pionirske, in Tina Bilban, predsednica slovenske sekcije IBBY.

Vabljeni!