Word 2019 II, nadaljevalna delavnica

Word 2019 II, nadaljevalna delavnica

Vsebina: Napredna prilagoditev traku in orodne vrstice za hitri dostop, uporaba bližnjic, delo s prelomi, primeri različnega oštevilčenja strani v dokumentu, prilagoditev slogov, delo s tabulatorji, številčenje naslovov, kreiranje kazal, vstavljanje logotipa v glavo dokumenta, številčenje slik, tabel, spajanje dokumentov, vstavljanje sprotnih opomb, pripomb, hiperpovezav, sledenje spremembam, iskanje in zamenjava besedila, tiskanje nalepk, zaščita dokumenta.

Udeleženci: posamezniki z osnovnim znanjem Worda

Izvaja: Rudi Majerle, MKL

Trajanje: 1 dan, 4 ure

Kotizacija: 60 €

1. november od 10.00 do 14.00, Knjižnica Otona Župančiča, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.