Word 2019 I, začetna delavnica

20 apr

Word 2019 I, začetna delavnica

Vsebina: Kako lahko uporabljamo Word 2019 v knjižnici, osnove vnašanja in oblikovanja besedila, uporaba slogov, vstavljanje tabel in fotografij, številčenje strani, glava in noga, shranjevanje, postavitev strani in priprava za tisk ter spoznavanje najpogosteje uporabljanih ukazov pri oblikovanju dokumenta.

Udeleženci: začetniki, ki si želijo samostojno uporabljati Word

Izvaja: Rudi Majerle, skrbnik podpore uporabnikom/izobraževanja, Mestna knjižnica Ljubljana

Trajanje: 1 dan, 4 ure

Kotizacija: 60 €

1. april od 9.00 do 13.00, Knjižnica Otona Župančiča, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Nadaljevalna delavnica Word 2019 II bo:

1. november od 9.00 do 13.00, Knjižnica Otona Župančiča, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/izobrazevanja/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.