Simpozij “Razvijanje bralne pismenosti in bralne kulture ter večkulturnost, večjezičnost”

26 nov

V letošnjem letu organiziramo osrednji simpozij RAZVIJANJE BRALNE PISMENOSTI IN BRALNE KULTURE TER VEČJEZIČNOST, VEČKULTURNOST. Simpozij bo potekal v torek, 26. novembra, na dan odprtja Slovenskega knjižnega sejma v Cankarjevem domu v Ljubljani, udeleženci pa boste seveda spet povabljeni tudi na slovesnost ob odprtju. Vabimo vas, da si rezervirate čas.

PROGRAM – SIMPOZIJ RAZVIJANJE BRALNE PISMENOSTI IN BRALNE KULTURE TER VEČKULTURNOST, VEČJEZIČNOST

PRIJAVNICA – SIMPOZIJ 2019