Sam svoj lektor III, izpopolnjevalna delavnica

23 mar

Sam svoj lektor III, izpopolnjevalna delavnica

Vsebina: Na izpopolnjevalni pravopisni delavnici bomo preverili dosedanje znanje tako, da bomo ponovili vsebine prve in druge delavnice, predvsem rabo velike in male začetnice, rabo in sklanjanje kratic ter števnik. Pogledali bomo tudi najpogostejše napake v javnih besedilih, ki jih dnevno srečujemo: npr. rabo povratno svojilnega zaimka svoj, rabo vejice pred veznikom in druge.

Udeleženci: zaposleni v knjižnicah, ki so se že udeležili delavnic Sam svoj lektor I in Sam svoj lektor II

Izvaja: Alenka Ličen, profesorica slovenskega jezika

Trajanje: 1 dan, 2,5 ure

Kotizacija: 40 €

1. marec od 9.00 do 11.30, Knjižnica dr. France Škerl, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.