Sam svoj lektor II, nadaljevalna delavnica (PRESTAVLJENO NA 6. 4. 2021)

06 apr

Sam svoj lektor II, nadaljevalna delavnica (PRESTAVLJENO NA 6. 4. 2021)

Vsebina: Na nadaljevalni pravopisni delavnici bomo pregledali nekaj enostavnih primerov in ponovili pisanje velike in male začetnice, zapis kratic, po delavnici pa bomo znali tudi utemeljiti svoje odločitve za ustrezne končnice ali glagole v izbranih težjih primerih.

Udeleženci: zaposleni v knjižnicah, ki so se že udeležili začetne delavnice Sam svoj lektor I

Izvaja: Alenka Ličen, profesorica slovenskega jezika in prof. hrvaškega, srbskega in makedonskega jezika, Alenka Ličen s. p.

Trajanje: 1 dan, 2,5 ure

Kotizacija: 40 €

6. april od 9.00 do 11.30, Knjižnica dr. France Škerl, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Organizirani bosta tudi:

začetna delavnica: 4. marec od 9.00 do 11.30, Knjižnica dr. France Škerl, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba
izpopolnjevalna delavnica: 13. maj od 9.00 do 11.30, Knjižnica dr. France Škerl, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/izobrazevanja/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.