Publisher 2019 II, nadaljevalna delavnica (PRESTAVLJENO V 2023)

19 sep

Publisher 2019 II, nadaljevalna delavnica (PRESTAVLJENO V 2023)

Vsebina: Delavnica je namenjena vsem, ki že poznate delo v programu Publisher 2019 ter samostojno izdelujete publikacije: plakate, letake, vabila in brošure. Za delavnico obvezno pripravite svoje predloge publikacij oz. že oblikovane izdelke, ki jih bomo dodatno preoblikovali in se naučili zahtevnejših postopkov oblikovanja.

Udeleženci: posamezniki, ki samostojno delajo v programu Publisher 2019 in so že opravili delavnico Publisher 2019 I

Izvaja: Rok Dežman, MKL

Trajanje: 1 dan, 3 ure

Kotizacija: 40 €

1. september od 9.00 do 12.00, Knjižnica dr. France Škerl, računalniška učilnica, 1. nadstropje, ALI virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.