Grafično oblikovanje s spletnim orodjem Canva, začetna delavnica

18 maj

Grafično oblikovanje s spletnim orodjem Canva, začetna delavnica

Vsebina: Predstavitev brezplačnega spletnega orodja Canva za preprosto grafično oblikovanje, ki omogoča, da sami izdelamo privlačna in profesionalna vizualna sporočila. Spoznavanje različnih orodij, ki omogočajo oblikovanje vsebin za objave na družbenih omrežjih, izdelavo plakatov, letakov, video posnetkov ipd. Sprotno testiranje znanja z uporabnimi praktičnimi nalogami. Udeleženci naj imajo predhodno ustvarjen Canva uporabniški račun (Google ali Facebook).

Izvaja: Ingrid Verdnik Pal, MKL

Trajanje: 1 dan, 5 ur

18. maj od 9.00 do 14.00, Knjižnica Otona Župančiča, računalniška učilnica, 1. nadstropje

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.