Delavnica priprave person za knjižnice

17 jan

Delavnica priprave person za knjižnice

Že veste kdo so vaši deležniki? Kaj želijo in potrebujejo? Ste že identificirali njihove boleče točke? Še ne? Ne veste kako bi se tega lotili? Za začetek se prijavite na Delavnico priprave person za knjižnice.
Na delavnici boste po skupinah, ki bodo sestavljene iz predstavnikov določene vrste knjižnice (splošne, šolske …), pripravili od 2-4 persone (tipičnih predstavnikov ciljnih javnosti). Udeleženci bodo pred delavnico prejeli tudi vprašalnik, ki bo služil kot priprava na delavnico ter se posledično tudi optimiziral aktivnost posameznika na delavnici. Delavnica bo trajala 4 ure. Vodila jo bo Jasna Suhadolc iz podjetja Actuado.

Kotizacija: člani bibliotekarskih društev 50 EUR, nečlani 75 EUR

Delavnico se lahko udeleži 25 udeležencev. Udeleženci bodo razdeljeni na 5 skupin (po vrsti knjižnice) po 5 članov: splošne, specialne, šolske, visokošolske knjižnice in nacionalna knjižnica. Prijave so možne do zasedbe mest oz. do 14. 1. 2020. Več informacij dobite pri Saši Vidmar: sasa.vidmar@gkfb.si.