BibSiSt – kako se izogniti najpogostejšim napakam pri izpolnjevanju poročila o delu knjižnice

29 apr

TRAJANJE: 1 dan

KRAJ IZVEDBE: spletno okolje

TERMIN: Termin bo določen naknadno.

ČAS: 10.00–11.30

UDELEŽENCI: Tečaj je namenjen knjižničarjem, ki izpolnjujejo statistične vprašalnike za poročanje o delu knjižnic.

CILJI: Udeležence seznaniti z načinom in časovnim načrtom izvedbe statističnih meritev ter prikazati uporabo interaktivnega vprašalnika.

VSEBINA: Na tečaju bodo predstavljeni vzorci vprašalnikov za poročanje o delu knjižnic ter najpogostejša vprašanja in napake, ki se pojavljajo ob njihovem izpolnjevanju.

Prijavljene vabimo, da morebitna vprašanja s področja vsebine tečaja vnaprej pošljejo na elektronski naslov izobrazevanje@nuk.uni-lj.si.

NAČIN IZVEDBE: predstavitve

TEČAJ IZVAJATA: Linda Škufca, mag. Damjana Tizaj Marc (Narodna in univerzitetna knjižnica)

KOTIZACIJA: brezplačno