VSA MESTA SO ZASEDENA: Animacija in interaktivne vsebine za otroke

28 sep

VSA MESTA SO ZASEDENA: Animacija in interaktivne vsebine za otroke

Vsebina: Danes se na spletu veliko dogaja in težko je že pritegniti, še težje pa zadržati pozornost uporabnikov. Kako vsebine narediti bolj privlačne, dinamične in zanimive? En način je animacija. Na izobraževanju se boste naučili, kako pripraviti preproste animacije (npr. pravljice) s programi, ki jih verjetno že uporabljate. Naučili se boste, kako animacijam dodati zvočne efekte in kje jih najti. Pogledali pa bomo tudi, kako pripraviti interaktivne vsebine, kot spremljevalno gradivo pravljici ali kot del objave.

Izvaja: mag. Maja Šefman, MKL

Trajanje: 1 dan, 5 ur

Za vpis na čakalno listo pošljite sporočilo s svojimi podatki (ime, priimek, knjižnica/organizacija, e-naslov) na ucni.center@mklj.si.

28. september od 9.00 do 14.00, virtualna izvedba

Vabljeni, da obiščete spletno stran Učnega centra Mestna knjižnice Ljubljana https://www.mklj.si/ucni-center in k udeležbi na izobraževanjih povabite tudi zaposlene v svojih knjižnicah.